o nás

Jsme moderní a dynamická společnost, která svým zákazníkům nabízí nadstandardní kvalitu, rychlost a profesionalitu. Jsme připraveni vyhovět specifickým požadavkům a splnit každé přání. Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti rotačního i archového ofsetového tisku včetně veškerého dokončujícího zpracování.

Naše práce se vyznačuje vysoce kvalitním zpracováním tiskovin, rychlou výrobou a to vše za velice přijatelné ceny. Hlavním produktem firmy jsou celobarevné katalogy, časopisy, skládané i klasické letáky, kalendáře a další reklamní tiskoviny v širokém rozmezí nákladů. Konečnými výrobky jsou tiskoviny složené nebo kontinuálně řezané, šité nebo lepené.

Náš tiskový provoz vlastní nejmodernější technologie, díky nimž umíme velmi dobře konkurovat, a které nám umožňují dodat zakázku v nejvyšší možné kvalitě v nejkratším možném termínu. Naším prvořadým cílem je absolutní spokojenost zákazníka, čehož se snažíme dosáhnout nejen důrazem na co nejnižší ceny, ale také seriozním jednáním.

pomáháme

Snažíme se pomáhat, kde je potřeba. Podporujeme sportovní kluby, školy, kulturní akce a zajímavé projekty. Zde je přehled některých z nich.

zahřívací polštářek Exaprint

Návod na použití zahřívacího polštářku